RjNgİrL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoŞg€ldİnNiZ

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay Empty
MesajKonu: Geri: Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay   Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay EmptyC.tesi Şub. 20, 2010 7:19 pm

Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay 200px-Newmoon
Yeni Ay veya Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay (İngilizce orijinal adı: New Moon, pazarlama adı: The Twilight Saga: New Moon) 20 Kasım 2009 tarihinde gösterime giren romantik-fantastik filmdir. Stephenie Meyer'in aynı adlı romanından uyarlanan film Alacakaranlık[/url]'ın devamı niteliğindedir. New Moon'un yönetmeni Chris Weitz'dir. Filmin başrollerinde yer alan Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner ilk filmde olduğu gibi sırasıyla Bella Swan, Edward Cullen ve Jacob Black karakterlerini canlandırdılar. Yine ilk filmde olduğu gibi bu filmin senaryosunu da Melissa Rosenberg yazdı. Summit Entertainment devam filmi konusunda yeşil ışığı, ilk film Alacakaranlık'ın Kasım 2008'deki ilk gişe başarısından sonra yaktı
Film 20 Kasım'da gösterime girdiği ilk günde 72.7 milyon $ ile tarihteki en büyük açılış günü hasılatını elde ederek ABD ve Kanada rekorlarını kırdı.
=Şekerqirl=

=Şekerqirl=

MesajKonu: Süperr   Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay EmptyPtsi Şub. 22, 2010 5:26 pm

Ya Alacakaralığa bitiyorum Yeni Ay falan müthiç yaa saoL payLaşım için Cool
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay   Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay EmptyPtsi Şub. 22, 2010 6:13 pm

yha evet bn bütün kitabı okudum 2 filmi de izledim şimdi diğer filmleri bekliyorum
Laughing
=Şekerqirl=

=Şekerqirl=

MesajKonu: Bnde   Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay EmptyÇarş. Şub. 24, 2010 3:03 pm

Bnde son kitabındayım bi çıksa filmi müthiç olcak gişe rekorları falan kırar heralde Cool

Alacakaranlık Efsanesi:Yeni Ay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alacakaranlık